żigolak


Żigolak - męska prostytutka bądź mężczyzna do towarzystwa, który jest opłacany (wspierany finansowo w zakresie odbiegającym od przyjętych norm społecznych) przez kobietę, przede wszystkim starszą, w zamian za kontynuowanie znajomości.

żigolak. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania. ↑ 1,0 1,1 1,2 Hasło żigolak w: Słownik wyrazów obcych PWN, oprac.

W innym wywiadzie słynny żigolak przekonuje, że jego klientki nie oczekują tylko seksu. Towarzyszy kobietom w kolacjach służbowych, konferencjach i zjazdach. W teatrze i operze.

This is "Żigolak" by Ewa x on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

żigolak.

Żigolak jest męskim odpowiednikiem prostytutki. Krążą opowieści o żigolakach, jako utrzymankach pięknych i bogatych kobiet, które wydają fortunę na swoich kochanków wyłącznie za ich piękny...

ŻIGOLAK. Поиск. ŻIGOLAK. ♂, мн.

żigolak — m III, DB. a, N. żigolakkiem; lm M. te i (ci żigolakacy), DB. ów «młody mężczyzna czerpiący korzyści materialne z kontaktów z kobietami, zwłaszcza starszymi od siebie» Miał wygląd żigolaka …

Żigolak jest również alternatywą dla hosta, który natomiast oferuje płci pięknej swoje usługi. Nie polegają one jednak na seksie, lecz na najzwyczajniejszym umilaniu czasu dla partnerki, zazwyczaj...

Po prostu "Amerykański żigolak". Skłonność do płatnej miłości okazuje się dla niego śmiertelnie zgubna. Jedna z jego klientek zostaje zamordowana, a wszystkie poszlaki wskazują na niego jako...

» żigolak - w odniesieniu do faceta uwodziciela. » żigolak - jako potoczne określenie podrywacza. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa żigolak znajduje się łącznie 35 synonimów.

Żigolak - męska prostytutka bądź mężczyzna do towarzystwa, który jest opłacany przez kobietę, przede wszystkim For faster navigation, this Iframe is preloading the Wikiwand page for Żigolak.

żigolak poznań, żigolak synonim, żigolak oferty pracy, żigolak słownik, żigolak w europie, żigolak wrocław, żigolak kraków, żigolak film, żigolak ogłoszenia, żigolak sjp, żigolak krzyżówka.

Mikolaj Żigolak is on Facebook. To connect with Mikolaj, sign up for Facebook today. Log in or create an account to see photos of Mikolaj Żigolak.

Dramat, kryminał, romans. Director: Paul Schrader. Starring: Richard Gere, Lauren Hutton, Hector Elizondo and others. Julian, mężczyzna do towarzystwa, zostaje posądzony o morderstwo jednej ze swoich klientek.

Żigolak twój za forsę nie największą Zamawiaj go i tańcz z nim oraz grzesz Żigolak twój wytańcza swoją przeszłość On tak na życie zarabia i na chleb. Czasem nawet nie znam ich imienia Gdy tańczę...

Telewizja Narodowa ma obiektywnie ukazywać polityczne działania w Warszawie środowisk patriotycznych. Zapraszamy do subskrybowania kanału oraz pozytywnej oceny! Polub nas na FB!

żigolak. Panowie do towarzystwa bywają bici i poniżani. Ale są tacy, którzy zarabiają nawet 2 tys. złotych za szybki numerek.

Uwielbiany przez kobiety i obdarzony ogromnym urokiem osobistym, pracuje jako żigolak. Nieoczekiwanie Julian zostaje oskarżony o morderstwo jednej ze swoich klientek.

W rozmowie z Kafeteria.tv "polski żigolak" zdradził, jak wygląda taka praca. Przyznaje również, że "zdarza się seks, ale nie trzeba dopłacać".

"Amerykański żigolak" z 1980 roku to film Paula Schradera, autora nominowanego do Złotego Globu scenariusza do słynnego "Taksówkarza" Martina Scorsesego. W roli głównej reżyser obsadził...

Filmy żigolak Przeszukaj katalog. Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje żigolak. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy...

Informacje o�fragmentach z�odpowiedzią2 gru 2014 � 8 mar 2015 � 20 mar 2012 � 15 lip 2008 � Ocena4 wrz 2017 � 8 lip 2012 � Ocena � Od 39,99�zł do 42,79�zł � W magazynie1980Giorgio MoroderPaul SchraderUSA15 paź 2008 �

About żigolak

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly