życzliwość


życzliwość — ż V, DCMs. życzliwośćści, blm rzecz. od życzliwy Szczera, chłodna życzliwość. Atmosfera wzajemnej życzliwości. Pozyskać, zdobyć, zjednać sobie czyjąś życzliwość.

Życzliwość - przyjazne usposobienie. Cecha kogoś, kto lubi innych ludzi, chce ich dobra i gotów jest działać w tym celu, aby działo im się dobrze. Jedna z cnót społecznych, która wyraża się w postawie, czynach i słowach, wobec drugiego człowieka lub ludzkiej wspólnoty.

życzliwość. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.

życzliwość перевод в словаре польский - зулу. pl 16 Na życzliwość jest miejsce nawet wtedy, gdy słusznie zapałaliśmy gniewem z powodu czyichś krzywdzących słów lub nierozważnych czynów.

życzliwość. Wielki słownik ortograficzny PWN. wynika, że pierwsze zdanie odnosi się do sytuacji, kiedy wychodzimy naprzeciw komuś, a drugie, gdy okazujemy komuś życzliwość, pomocną dłoń.

► Воспроизвести все. Życzliwość. krasnalzyczliwek.

Tłumaczenie słowa 'życzliwość' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

Życzliwość - przyjazne usposobienie. Natomiast owocem ducha jest miłość, radość, pokój, wielkoduszna cierpliwość, życzliwość, dobroć, wiara, łagodność, panowanie nad sobą. Przeciwko takim rzeczom nie istnieje żadne prawo. Autor: Paweł z Tarsu.

Życzliwość dba o dobro innych ludzi, tak samo jak o dobro własne. Dla porównania okrucieństwo patrzy tylko na siebie, zabiega tylko o własne sprawy. Życzliwość pochodzi z głębi serca.

Translations in context of "życzliwość" in Polish-English from Reverso Context: Teraz... spłacę życzliwość którą raz mi okazałeś. Translation of "życzliwość" in English.

Życzliwość. Brak nagrań wideo wybranego fragmentu tekstu. Niestety, nie udało się uruchomić tego Lojalna życzliwość Boga. Podobnie jak w Chrześcijańskich Pismach Greckich, również w Pismach...

prośba o życzliwość; podziękowania za życzliwość. okazać komuś; pozyskać, zyskać życzliwość. cieszyć się, darzyć kogoś; nacechowany życzliwością. korzystać, skorzystać z życzliwości.

Najistotniejsze grupy znaczeniowe: » życzliwość - w odniesieniu do kultury osobistej. » życzliwość - jako cecha osoby dobrodusznej. » życzliwość - jako łagodne usposobienie kogoś.

Grupa ta służy okazywaniu dobroci i życzliwości tak byśmy przez wspólne wsparcie dla siebie nawzajem stawali się lepszymi ludźmi niezależnie od poglądów...

Co to wogóle jest życzliwość? Do najistotniejszych warunków zarządzania jakością w edukacji oraz doktryn Bliklego należą stałe doskonalenie, współpraca i życzliwość oraz myślenie systemowe.

życzliwość - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "życzliwość" po angielsku? - goodwill, kindness, warmth, charity, friendliness, benevolence.

Życzliwość. Czwartek, 4 Niedziela Wielkanocna, rok II, J 13,16-20. Kiedy Jezus umył uczniom nogi, powiedział im: "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Sługa nie jest większy od swego pana ani...

What does życzliwość mean in English? If you want to learn życzliwość in English, you will find the translation here, along with other translations from Polish to English.

Życzliwość jest językiem, który słyszy głuchych i ślepych można zobaczyć. - Mark Twain Rozpocząć dzień z silny napar w naszych Życzliwość Kubek ceramiczny, aby przypomnieć sobie...

ŻYCZLIWOŚĆ. Jest pragnieniem szczęścia drugich. Tolmann Pesch. Kim jest człowiek życzliwy?. Słownikowa definicja mówi, że jest to osoba nastawiona przychylnie i przyjażnie, dobra i serdeczna.

Życzliwość. Czym jest? Większość z nas, całkiem intuicyjnie powie, że to zrobienie czegoś miłego. Czegoś dobrego. Dla innych. Niektórzy zwrócą uwagę...

Życzliwość wobec samego siebie oznacza akceptację odpowiedzialności za swoje własne wyzwolenie. Życzliwość ludzka zawsze uderza wtedy, kiedy najbardziej boli serce[…]

Znajdź w galerii najlepsze darmowe zdjęcia o następującej tematyce: życzliwość. Pobierz wszystkie zdjęcia i używaj ich, jak chcesz, nawet do celów komercyjnych.

Życzliwość - sprawdź wszystkie artykuły dostępne na zwierciadlo.pl na ten temat.

4.99 USD. Pobierz to zdjęcie Życzliwość W Rozmowy Służbowe teraz. Szukaj więcej w bibliotece wolnych od tantiem zdjęć stockowych iStock, obejmującej zdjęcia 20-29 lat...

Życzliwość w domu i w szkole? Sytuacja nr 1: Ania poszła na lody. Kupiła sobie swoje ulubione lody bakaliowe. Nagle zauważyła osobę niepełnosprawna na wózku, która nie może wjechać do lodziarni...

Ideogram do miłości; lubić, kochać; tkliwość; życzliwość, chętnie; chętny, radosny; szczęśliwy, nie pamiętam; zapomnieć o CJK. Ujednoliconych ideogramów CJK Rozszerzenie A.About życzliwość

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly