bawół indyjski


Arni indyjski, bawół indyjski (bawół wodny; arni; Bubalus bubalis arnee) - duży ssak z rodziny krętorogich. Jest zwierzęciem zaadaptowanym do klimatu tropikalnego. Zjada roślinność bagienną, trawy i turzyce. Gatunek zagrożony wyginięciem (EN, Endangered).

Arni azjatycki[1], arni, bawół indyjski[4] (Bubalus bubalis arnee) - duży ssak z rodziny wołowatych. Jest zwierzęciem zaadaptowanym do klimatu tropikalnego.

bawół indyjski. bawół wodny, arni, Bubalus arnee - duży ssak z rodziny krętorogich, zwierzę zaadaptowane do klimatu tropikalnego; zamieszkuje Bhutan, Indie, Nepal i Tajlandię.

Bawół indyjski (bawół wodny; arni) (Bubalus arnee) - duży ssak z rodziny krętorogich . Jest zwierzęciem zaadaptowanym do klimatu tropikalnego. Wykazuje dużą odporność na choroby tropikalne.

4.99 USD. Pobierz to zdjęcie Bawół Indyjski teraz. Szukaj więcej w bibliotece wolnych od tantiem zdjęć stockowych iStock, obejmującej zdjęcia Bez ludzi, które można łatwo i szybko pobrać.

Bawół indyjski, zwany arni, to potężny ssak z długimi rogami, pochodzący z Indii. Arni ma najdłuższe rogi na świecie spośród dzikich zwierząt. Owłosienie krótkie w kolorze czarnym lub brunatne.

bawół indyjski. Encyklopedia PWN. bawół indyjski, zool. → arni. zgłoś uwagę.

Bawół indyjski Kolorowanka. Kategorii: Bawół domowy. Darmowe kolorowanki do wydruku o różnorodnej tematyce, które możesz wydrukować i pokolorować.

Wordnet polsko-angielski. (upland buffalo of eastern Asia where true water buffaloes do not thrive used for draft and milk) Indian buffalo synonim: bawół wodny synonim: arni.

Lista rozwiązań dla określenia bawół indyjski z krzyżówki.

bawół indyjski. Translatica, kierunek polsko-angielski. bawół indyjski. rzeczownik, rodzaj męski, męski zwierzęcy.

Hasło do krzyżówki „bawół indyjski" w słowniku szaradzisty. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „bawół indyjski" znajdują się 252 definicje do krzyżówek.

Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę bawół indyjski, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.

Ogłoszenia o tematyce: bawół indyjski na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Bawół indyjski (Bubalus arnee) Zdjęcia, Obrazki. Bawół indyjski - Zdjęcia zwierząt i przyrody - nieco bliżej natury.

bawół indyjski, zachowany dziś w nielicznych miejscach Indii, na Borneo, Cejlonie i na wyspach Mindanao (Filipiny).

BAWÓŁ INDYJSKI to figurka najwyższej jakości pod względem rzeczywistego odwzorowania kształtu i koloru. Collecta to jeden z największych na świecie producentów replik zwierząt oraz postaci...

Informacje o Bawół indyjski - 7210529627 w archiwum Allegro.

Niemałą sensację wywołał bawół, który został doprowadzony na sądowe posiedzenie w sprawie kradzieży w indyjskim stanie Radźasthan.

bawół - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "bawół" po angielsku? - buffalo. "bawół" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "bawół" po polsku.

Bawół indyjski z dumą nosi od dziś tytuł Zwierzęcia Tygodnia @ZooBorysew #Bawół #Indyjski #Zwierzę #Tygodnia pic.twitter.com/eI8e7DWauV.

Pobierz wideo stockowe Bawół indyjski karmienia w park narodowy ranthambore, Indie royalty-free 203282820 z kolekcji Depositphotos milionów zdjęć stockowych premium w wysokiej rozdzielczości...

Produkt Bawół indyjski, jest czasowo niedostępny. Zostaw swój e-mail tutaj, a poinformujemy Cię, gdy produkt będzie dostępny.

Tytuł: Bawół indyjski Producent: Collecta Kod paskowy: 4892900886572 Języki: polski Rok wydania: 2015 Format: 9.0x13.0 Oprawa: Kartonowa Foliowana Waga: 0.17 kg.

Demo klasycznych tańców indyjskich: Bharatanatyam, Odissi i Kathak'u. Choreografia i wykonanie - solistki Teatru Tańca Nataraja z Warszawy.

Filmy bawół indyjski Przeszukaj katalog. Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bawół indyjski. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy...

Plik ARNI (BAWOŁ INDYJSKI.doc na koncie użytkownika legenda1 • folder Encyklopedia zwierząt free • Data dodania: 19 sty 2010.

30 cze 2012 � 8 lip 2020 � 13,16�złBrak w magazynie29 gru 2020 � 15,44�zł

About bawół indyjski

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly