poświęcenie


poświęcenie — n I 1. rzecz. od poświęcić. Poświęcenie bez granic. Ktoś pełen poświęceń, gotowy do największych… …

[pośfʹi ̯ẽncẽńe], zjawiska fonetyczne: zmięk.•. utr. dźw.•. nazal.•. asynch. ę •. -ni…•. akc. pob.•. i → j. znaczenia: rzeczownik, rodzaj nijaki. (1.1). książk. pełen bohaterstwa czyn; ofiara. (1.2). książk. oddawanie czegoś w ofierze; wyrzeczenie się czegoś dla czyjegoś dobra.

ciało sukcesu głodne Gorące ambicje, a wykonanie chłodne Refren: Na trasie, na scenie - poświęcenie! Zrozum konieczność - to jak oświecenie! Nie zganiaj winy na otoczenie!

Akceptuje on poświęcenie postępu ludzi i rozwoju krajów na rzecz interesów międzynarodowych koncernów. It accepts the sacrifice of progress for people and development for countries to the...

Synonimy. poświęcenie (kościoła, dewocjonaliów). konsekracja. Słownik języka polskiego PWN. poświęcenie «czyn ofiarny, pełen bohaterstwa i samozaparcia; też: gotowość do ponoszenia ofiar».

Poświęcenie - pełen bohaterstwa czyn; ofiara. I kto poświęca siebie dla drugich, znajdzie mądrość i bogactwo i koronę na ziemi, w niebie, i na każdém miejscu.A kto poświęca drugich dla siebie, aby miał mądrość, i urząd, i bogactwo, znajdzie głupstwo, i nędzę, i potępienie na ziemi, w piekle...

Poświęcenie. Poświęcić to wyrzec się czegoś, co jest dla nas cenne, ze względu na coś, co ma większą wartość. Jako Święci w Dniach Ostatnich mamy możliwość poświęcania ziemskich rzeczy dla...

Definicja poświęcenie w Słowniku Online. Informacje o poświęcenie w darmowym angielskim słowniku w trybie online i w encyklopedii. rzeczownik nijaki 1. czyn ofiarny być gotowym do poświęceń...

Powiązane słowa / Znaczenie: poświęcenie. poświęcenie wody, poświęcenie słownik, poświęcenie kościoła, poświęcenie definicja, poświęcenie pól, poświęcenie synonim...

Poświęcenie kościoła (daw. konsekracja kościoła) (łac. dedicatio ecclesiae) - uroczyste poświęcenie nowo powstałej świątyni, w Kościele rzymskokatolickim zastrzeżone dla biskupa. W Kościołach polskokatolickich poświęcenia domów zakonnych dokonuje przeor generalny lub opat.

Need to translate "poświęcenie" from Polish? Here are 4 possible meanings.

Tłumaczenia w kontekście hasła "poświęcenie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Chociaż... przez twoje poświęcenie, zaistnieje lepsza przyszłość.

» poświęcenie - w odniesieniu do poświęcenia się w imię czegoś. » poświęcenie - w prawie kanonicznym. » poświęcenie - w kontekście uczuciowego związania z czymś.

poświęcenie: 3 фразы в 1 тематике. Общая лексика.

(Tłumaczenie poświęcenie z Polsko-angielski słownik GLOBAL © 2018 K Dictionaries Ltd). Tłumaczenie słowa < span class="tb tcl">poświęcenie | Słownik polsko-angielski "Password".

Poświęcenie to mod, który pozwala Strażnikowi ożywić właściciela kosztem własnego życia. Poświęcenie jest sprzedawana przez Nakaka (jako Zaopatrzenie Operacyjne) w Cetus podczas wydarzenia Operacja: Gwiazda Zarazy za 1,500 punktów reputacji i 3,500 kredytów.

poświęcenie - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "poświęcenie" po angielsku? - commitment, sacrifice, dedication, consecration, sacrificing, immolation.

Many translated example sentences containing "poświęcenie" - English-Polish dictionary and search engine for English translations.

Poświęcenie. Lawrence OP / CC 2.0.

Poświęcenie to dobrowolne oddanie jednej z bierek lub dokonanie niekorzystnej materialnie wymiany celem uzyskania lepszej pozycji. Spójrz na pozycję z Diagramu 1. Czy Białe, które mają mniej bierek, a ich Król nie wykonał roszady, mają szansę wygrać? Czarny Król jest w pacie.

See more of Straż Pożarna - pasja, miłość, poświęcenie on Facebook.

poświęcenie. Newsweek Polska 21/2020. Pozbywają się części ciała, eksplodują, zamurowują, dają się pożreć - w świecie owadów poświęcenie nie zna granic.

POŚWIĘCENIE. Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. POŚWIĘCENIE - PowerPoint PPT Presentation. Create Presentation Download Presentation.

Poświęcenie. Znaczenie podstawowe. 0 0.3. 1 0. Co to znaczy? odpowiedz. Poświęcenie 1 przyjaciółki dla drugiej. 2013-06-21.

#upadek #miłość #poświęcenie #zaufanie #chlopak #zakochani. Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy...

Komentarze do: To się nazywa poświęcenie. Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze.About poświęcenie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly