Najlepsze wskazówki aby zwiększyć swoje umiejętności piłkarskie

Najlepsze Wskazówki, Aby Zwiększyć Swoje Umiejętności Piłkarskie

Nie musisz być naturalny, aby grać w świetną grę w piłkę nożną. Wiele umiejętności i technik, które mogą pomóc wyróżnić się jako gracz są nauczanych z trochę badań i praktyki. Skorzystaj z poniższych wskazówek, które pomogą Ci stać się lepszym piłkarzem.

Pamiętaj, że jesteś w zespole. Musisz być dobrym przyjacielem i kolegą z drużyny dla innych. Nie bądź wieprz piłkę próbuje udawać, że jesteś jakimś wielkim "gwiazdą piłki nożnej". Twoim głównym celem powinno być wsparcie zespołu, jak również pokonując rywala zespołu.

Szerokie odbiorniki są jednymi z najbardziej atletycznych i najszybszych graczy na boisku. Kiedy rozgrywający chce rzucić, zwykle patrzy w kierunku szerokich odbiorników, aby otrzymać przepustkę. W praktyce powinieneś trenować się, aby stać się szybszym biegaczem. Sprinty to świetny sposób na zwiększenie prędkości.

Daj kicker w zespole więcej niż wystarczająco dużo praktyki, aby doskonalić swoją technikę i umiejętności. Istnieje wiele razy, że gra jest wygrana lub przegrany z powodu braku umiejętności w kicker's imieniu. Jeśli kicker ma problemy, poświęcić trochę czasu prywatnego praktyki z nimi, aby pomóc im w ich problemach.

Uzyskać kształt do następnej gry piłki nożnej, ćwicząc pionowe skoki mocy. Są one osiągane przez wepchnięcie się w powietrzu pionowo tak wysokie, jak to możliwe. Celem jest budowanie mięśni w nogach. Bend powoli na kolana, a następnie projekt ciała do powietrza wielokrotnie, do 20 razy z rzędu.

W przeciwieństwie do większości ludzi, którzy chcą schudnąć, piłkarzy muszą nabrać być dobre na boisku. Jedzenie dużo jest ważne; ale zdrowe odżywianie jest jeszcze ważniejsze. Muszą unikać niezdrowych tłuszczów przy jednoczesnym zwiększeniu spożycia kalorii. Wymieszać zdrowe składniki, takie jak oliwa z oliwek w warzywa, makaron i trzęsie.

Przyzwyczaić się do gry off swojej słabszej stopy. Jeśli jesteś jak wielu sportowców, będziesz faworyzować jedną stopę nad drugą. Będzie to stopa, na którą się obracasz i używasz do prowadzenia podróbek. Jeśli chcesz pomylić przeciwnika, zaskakuj go kilkoma ruchami, używając swojej słabszej strony. To daje prawdziwą przewagę.

Jeśli dopiero zaczynasz trening piłki nożnej lub wracasz po okresie abstynencji, trzymaj się ćwiczeń, które wzmacniają szeroką gamę mięśni w tym samym czasie. To daje ogólną siłę ciała trzeba później przejść do ćwiczeń izolacji dla konkretnych mocnych stron.

Wielki koniuszek piłki nożnej, jeśli jesteś odbiorcą jest przytulić boku podczas biegu w dół pola. Przytulanie się na uboczu sprawia, że można trafić tylko z jednej strony i zwykle wszystko, co kończy się dzieje, to oni wypchnąć cię poza granice zamiast walki.

Naucz się właściwego sposobu trzymania piłki nożnej podczas rzucania. Kiedy rzucasz piłkę nożną, Twoje Pinkie i pierścieniowe palce powinny przekroczyć sznurówki, a kciuk powinien być pod piłką. Dłoń dłoni nie powinna nawiązywać kontaktu z piłką. Trzymaj piłkę luźno i skieruj stopy w stronę zamierzonego celu.

Jeśli chcesz grać w piłkę nożną w college'u, wyślij im dvd podkreśla. Zgłoś się do kilku interesujących Cię szkół. Jeśli zdarzy ci się być oferowane do wyboru kolegiów, wybierz jeden z wspaniałych możliwości edukacyjnych, jak również.

Zbuduj zarówno swoją siłę, jak i wytrzymałość. Piłka nożna to bardzo fizyczna gra. Jeśli nie jesteś w formie, to pokaże, i może trzeba zakończyć grę z linii bocznej, jeśli nie można nadążyć. Ustanowienie bezpiecznej rutyny treningu, które można zrobić poza sezonem, aby utrzymać się na szczycie swojej gry.

Dowiedz się wszystkiego, co możesz o sytuacjach, z którymi będziesz musiał się zmierzyć na boisku. Zrozumieć strategie przestępstwo ma, jeśli jesteś w obronie, i vice versa. Ważne jest, aby wiedzieć, w jakie zagrania mogą się angażować twoja drużyna, ale jeśli wiesz, co może zrobić druga drużyna, będziesz w stanie ich pokonać.

Twoje umiejętności mogą mieć znaczenie w ulepszaniu gry, więc stale pracować, aby je udoskonalić. Wielu graczy jest w świetnej formie i jest wystarczająco szybkich, aby uruchomić piłkę, ale nie drążą wystarczająco dużo, aby rozwinąć swoje umiejętności lub nie studiować podręcznika.

Łatwiej jest być dobrym w tym, co robisz, jeśli naprawdę lubisz to robić. Jeśli nie dobrze się bawisz, po co grać? Więc nie skupiaj się wyłącznie na wygranej, ciesz się tym, że grasz i jesteś częścią zespołu. To pomoże Ci stać się pasjonatem piłki nożnej.

Twój umysł mówi ci, co robić w piłce nożnej. Psychologia jest niedocenianym aspektem gry, ale krytycznym. Jest trochę szczęścia w piłce nożnej, ale ci, którzy przygotowują się lepiej również mają tendencję do coraz szczęśliwsi częściej!

Jeśli grasz w obraźliwe pozycje, Spędzaj czas na nauce właściwego sposobu na trafienie. Jako przestępca, masz zamiar być celem defensywnych graczy i będzie cierpieć kilka trafień podczas gry. Jeśli nauczysz się, jak zrobić hit, będziesz w stanie wchłonąć wpływ i zabezpieczyć się przed wszelkimi obrażeniami.

Bądź czujny, aby pozostać nawodnionym wodą podczas treningów piłkarskich i meczów. Szacuje się, że piłkarz ubrany w mundur może zostać odwodniony w ciągu zaledwie 30 minut. Woda jest niezbędna do nawodnienia, a także do transportu tlenu i składników odżywczych do tkanek organizmu.

Wielcy piłkarze muszą rozwijać zwinność boczną. Ćwiczenia praktyczne, które zwiększają zwinność jako regularną część twojej rutyny. Skonfiguruj zestaw sześciu wierszy z trzema stożkami. Następnie krok na boki nad stożkami z dwóch szybkich kroków. Upewnij się, aby podnieść kolana wysoko, jak przejść przez szyszki.

Jak wspomniano powyżej, bycie świetnym piłkarzem nie sprowadza się tylko do narodzin z umiejętnościami. Kluczem do bycia świetnym piłkarzem jest determinacja i ćwiczenie umiejętności, których się uczysz. Skorzystaj z powyższej porady, aby stać się bardziej zdeterminowany i zwiększyć swoje umiejętności w grze w piłkę nożną.

About Najlepsze wskazówki aby zwiększyć swoje umiejętności piłkarskie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly