Zmęczony ocieplenie ławki te wskazówki mogą poprawić swoją grę w piłkę nożną

Zmęczony Ocieplenie ławki? Te Wskazówki Mogą Poprawić Swoją Grę W Piłkę Nożną!

Zdobywanie imponujących umiejętności piłkarskich nie jest czymś, co można zrobić szybko. Faktem jest, że wiele praktyki, poświęcenia i know-how jest wymagane, aby stać się naprawdę wielki. Czytaj dalej, aby odebrać wspaniałe porady, jak zrealizować każdą uncję potencjału piłkarskiego, który osobiście posiadasz.

Cenną techniką treningu fitness piłki nożnej jest wahadłowy. Te pomagają zwiększyć szybkość i wytrzymałość, a także o dodatkowe korzyści z rozwoju mięśni dolnej części ciała. Wahadłowy biegnie zwiększyć dystans stopniowo, poprzez dotarcie do konkretnych linii stoczni, a następnie powrót do pozycji wyjściowej. Następna linia stoczni jest dalsza odległość, a akcja jest powtarzany, zazwyczaj przez 10-stoczni linii.

Dowiedz się, jak efektywnie wykorzystywać stopy, aby uzyskać lepszą szybkość i ogólną wydajność. Większość ludzi opowiada się za jedną nogą. Jeśli jesteś w stanie dostosować drugą stopę, będziesz w stanie przyspieszyć tempo, wraz z możliwością lepszego manewrowania drużyną przeciwną.

Piłka nożna wymaga Wielkiej zwinności. Istnieje wiele różnych ćwiczeń, które pomogą Ci stać się bardziej zwinny. Jednym z najlepszych ćwiczeń można zrobić, aby zwiększyć swoją sprawność jest skok liny. Zmienić swoje skoki wykonując różne kroki. Można również skonfigurować trasę stożka do uruchomienia.

Dobrą wskazówką piłkarską jest zawsze upewnić się, że jesteś odpowiednio nawodniony. Piłka nożna jest bardzo szybkim tempie sportu i można uzyskać odwodnione szybko z każdym dół i posiadania. Aby wykonać w najlepszym wydaniu, musisz upewnić się, że pijesz wodę tak często, jak to tylko możliwe.

Podczas walki, zmniejszyć ryzyko urazu szyi lub głowy, ćwicząc prawidłową formę. Kiedy robisz sprzęt, utrzymuj głowę do góry i nie prowadź z góry kasku. Nie tylko jest to nielegalne, ale znacznie zwiększa szanse na uraz.

Jeśli chcesz być wielki na boisku podczas gry, musisz być wielki w zarządzaniu czasem poza boiskiem. Dotyczy to zarówno sezonu, jak i poza sezonem. Trening na każdą pozycję piłkarską zajmuje długie i spójne godziny aktywności fizycznej. Musisz również upewnić się, że masz wystarczająco dużo odpoczynku. Wszystko to wymaga dużo wolnego czasu, ale także dyscypliny psychicznej, aby go ustrukturyzować.

Użyj trening Sprint interwał, aby naprawdę zwiększyć swoją wytrzymałość. Sprint przez 30 sekund, a następnie odpoczynek przez 1 minutę. Sprint i odpoczynku ponownie. Powtarzaj to, dopóki nie można fizycznie wiosną już tego dnia. Zapisz swoją łączną liczbę Sprint na ten dzień, i dążyć do pokonania go o jeden następnego dnia. Większość dni nie będzie, ale powoli krawędź, że numer w górę.

Ważne jest, aby skupić się na drogach przechodzących. Rzadko zdarza się, że odbiornik ma prosty strzał w górę pola. Używane są różne trasy, takie jak pochylnie lub trasy poprzeczne. Trasa przejściowa dzieje się, gdy odbiornik uruchamia pełną parą przed i po całym polu. Pochylona trasa używa ukośnej linii w dół pola. Każda trasa może dostać piłkę, gdzie musi iść.

Podczas gry, szukać oznak odwodnienia. Jednym z nich jest łatwy do wykrycia jest kolor moczu. Jeśli jest to ciemniejszy kolor to jesteś bardziej niż prawdopodobne, cierpiących na odwodnienie prawo wtedy. Musisz podjąć natychmiastowe działania. Pić wodę jak najszybciej, i upewnij się, że zachować uwodniony od tego czasu na zewnątrz.

Szukasz grać w piłkę nożną w college'u? Wideo. Uwzględnij najważniejsze gry, które pokazują Twoją zwinność, szybkość, siłę, sprawność manualną i dokładność. Upewnij się, że podświetlić wszystkie aspekty gry, wykazując dobrze zaokrąglone Skillset.

Doskonałą wskazówką piłkarską dla rozgrywających jest poprawa pracy nóg. Świetna praca nóg jest niezbędna do świetnego rozgrywania, ponieważ każda sekunda w kieszeni jest krytyczna, maksymalizując znaczenie każdego kroku, który podejmujesz. Naucz się backpedal i skręcać jak najlepiej.

Mogą być chwile, kiedy bardziej skuteczne jest prowadzenie piłki, nawet jeśli są otwarte odbiorniki. Nauka wiedzieć, kiedy zmienić grę jest ważne dla każdego rozgrywającego. Jeśli prowadzisz grę mijania i miejscu otwór, moc uruchomić otwór, aby uzyskać maksymalny metraż.

Trenuj codziennie. Należy zbudować cardio i wytrzymałość, zrobić kilka trening siłowy, i ćwiczyć tak często, jak to możliwe. Oczywiście, nie można pozwolić, aby kolidować z życia osobistego, ale poświęcenie się poprawić zaczyna się od codziennego treningu. Im więcej robisz, nie przesadzaj, tym lepiej.

Jeśli grasz w obraźliwe pozycje, Spędzaj czas na nauce właściwego sposobu na trafienie. Jako przestępca, masz zamiar być celem defensywnych graczy i będzie cierpieć kilka trafień podczas gry. Jeśli nauczysz się, jak zrobić hit, będziesz w stanie wchłonąć wpływ i zabezpieczyć się przed wszelkimi obrażeniami.

Przegrzanie jest winą za wiele błędów, które gracze popełniają w ważnych grach. Zbyt gorąco może powodować złe decyzje i spowolniony refleks. Stosunkowo nowym sposobem walki z przegrzaniem podczas noszenia kasku jest użycie pakietów żelowych chłodzących. Nie tylko pomagają one ochłodzić osobę, ale także pomagają jeszcze bardziej złagodzić głowę od obrażeń.

Oglądaj i ucz się od najlepszych. Zawsze miej oczy otwarte na umiejętności i techniki, które można uczyć się od. Kiedy oglądasz mecz piłki nożnej, obserwuj, jak profesjonaliści poruszają się i uczą się od nich. Możesz wykorzystać swoje moce obserwacji, aby nauczyć się umiejętności od rywali i kolegów z drużyny na boisku.

Zawsze jak najlepiej, aby sprostać oczekiwaniom trenerów. Nie być osobą, która jest zawsze późno i powodując napięcie. Dostać się do swoich praktyk i treningów na czas, wolontariusz prowadzić, i pokazać trenera, że robisz wysiłek. W zamian trener będzie Cię zauważać w pozytywny sposób.

Nie ma żadnych skrótów, jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności jako piłkarz. Jeśli nie jesteś chętny do pracy, wyniki, których pragniesz, z pewnością będą nieuchwytne. Zastosuj wskazówki zawarte w artykule, który właśnie przeczytałeś, a będziesz miał duże szanse na osiągnięcie swoich celów.

About Zmęczony ocieplenie ławki te wskazówki mogą poprawić swoją grę w piłkę nożną

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly